צילום ילדים - איך בוחרים סטודיו לצילום ילדים

נכון, עידן הסלולר שינה קצת את התמונה, אנחנו נמצאים 24/7 עם הנייד עלינו, ובתוכו יש מצלמה טובה, ואנחנו יכולים לתעד כל רגע מתוק של הילדים, הגוזלים שלנו. אבל כשאת פותחת את האלבום ילדות שלך ורואה איך אמא ואבא הקפידו לקחת אותך כל שנה לסטודיו לצילום השכונתי לצילומים מקצועיים את מתמוגגת, ועכשיו כבר הרבה זמן שמתחשק לך לקחת את הילדים לסטודיו מקצועי ולתת לו את המזכרת המיוחדת הזאת – צילום ילדים.
סטודיו לצילום ילדים 1 - דנה אופיר
צילום ילדים - דנה אופיר

צילום ילדים – כמה טיפים לפני שבוחרים סטודיו לצילום

צילום ילדים זה לא ‘קליק וגמרנו.
רשמי לפניך מספר טיפים חשובים שכדאי לדעת לפני שבוחרים סטודיו לצילום ילדים שיהיה הכי מתאים לגוזל שלך ויוציא ממנו את הכי הכי :

  • וותק הצלמת בתחום – לצלם ילדים או תינוקות לעיתים זה עניין מאתגר, היופי בהם זה שאנחנו לא צריכים לביים אותם הם נותנים לנו את ההצגה לבד אך יחד אם זאת צריך לדעת איך לעודד אותם לעשות את ההצגה הטובה ביותר. לכן אני ממליצה לבחור צלמת ילדים עם ותק וניסיון, המתמחה בצילום ילדים ויש לה ניסיון לפחות של שנה-שנתיים בתחום.
  • אישיות – אני מאמינה שחיוך רואים גם בטלפון בשיחה הראשונה, וכמו שאנחנו נוטות להגדיר את זה – אינטואיציה. חשוב שלצלמת שאת בוחרת תהיה גישה טובה לילדים, שיהיה להם קל להתחבר אליה, למצלמה שלה, והיא אליהם.
    נכון גם פה כמו בכל דבר אין 100% אבל בהחלט אפשר להגדיל סיכויים.
  • המלצות – אני בטוחה שיש לך חברה / משפחה / מכרה שצילמה את הילדים בסטודיו מקצועי, בינינו אין כמו המלצה מאדם שאת מכירה. צילום ילדים מקצועי רואים בעיניים – תעשי בירור, תשאלי, תבחני אלבומי תמונות של חברות, קבלי חוות דעת ותקשיבי לחוויות.
  • אבזור – צלמת שהמתמחה בצילום ילדים דואגת לאבזר את הסטודיו בהתאם, משחקים, אביזרים, אקסוריז מדליקים אשר גם ישדרגו את הצילומים וגם יגרמו לשיתוף פעולה של הגוזל בסטודיו.
  • תיק עבודות – בקשי לראות תיק עבודות של הצלמת, תראי שיש לה ניסיון בצילומי ילדים בסטודיו, בטבע ובצילום תינוקות ופעוטות.
  • טיפ אחרון והכי חשוב – גם אחרי שבחרת את הצלמת שלך, אל תשכחי שילד זה ילד ולא תמיד הכל הולך לפי הספר ולילד יש רצונות משל עצמו, נסי לקבל באהבה כל התנהגות של הילד כי אחרי הכל מדובר במקום חדש, אנשים חדשים, אם הוא ישן טוב לפני, אכל טוב לפני ובעוד הרבה פרמטרים. ולכן חשובה החוויה לא פחות מהתוצאה, בסוף הכל זה מזכרת.

מוזמנים להתרשם מגלריית התמונות:
צילום משתוללים בצבעים
צילומי קייק סמאש

מחכה לראותכם בסטודיו שלי

דנה אופיר