הדפסת תמונה על חולצות לקראת צילומי משפחה

 

צילומי בת מצווה בסטודיו - דנה אופיר 66687צילומים משפחתיים הם תמיד חוויה מהנה, במידה רבה גם מרגשת וכמובן כזו שמספקת למשפחה מזכרת שובת לב שתמיד אפשר להסתכל עליה ולהתלהב. במיוחד מקובל לבצע צילומי משפחה לקראת אירועים מיוחדים כמו לידה, בת מצווה, בר מצווה וכו’, ובכל מקרה אחת הדרכים ליצור תמונות עוד יותר מהנות ומעניינות היא להצטייד בחולצות עם הדפס מיוחד.

גיבוש משפחתי

אחת המטרות של צילומי משפחה – מעבר לרצון להנציח את כל בני המשפחה בנקודת הזמן הספציפית, ומעבר לעובדה שכיף להצטלם ובמיוחד בלוקיישן מושקע ועם ציוד מקצועי שכמובן יוצר פורטרט מחמיא למשפחה כולה – היא לגבש.

כשהמשפחה עוברת יחד חוויה מוצלחת, מן הסתם הגיבוש המשפחתי מתחזק, ומבחינה זו הדפסת חולצות עם תמונה כזו או אחרת, בלוויית טקסט קצר ומעניין, יכולה לתרום גם היא לגיבוש: קודם כל כשהמשפחה מתכנסת כדי להחליט מה להדפיס על החולצות שאיתן הם יצטלמו (בחלק מהתמונות, כמובן, ולא בכולן), ולאחר מכן כשכולם לובשים חולצות דומות מתחזקת תחושת האחדות. כמובן שגם התמונות של בני המשפחה עם אותה חולצה תורמות לגיבוש ולאנרגיות החיוביות בתוך המשפחה.

הדפסה איכותית ללא פשרות

הדפסת תמונה על חולצה לקראת צילומי משפחה חייבת להיות באיכות גבוהה וללא פשרות. כדאי לזכור שכשהצילומים מתבצעים בסטודיו, עם מצלמה מקצועית וצלמת מיומנת, התוצאה היא כזו שכל פרט ופרט בה זוכה לחדות ומתבלט לעין – ואם ההדפסים על החולצות לא יהיו חדים גם כן, התוצאה תהיה פחות מרשימה. באופן דומה כשמדפיסים תמונה צבעונית נדרשת הפרדה מושלמת בין הגוונים השונים, ועוד דגש הוא האיכות הטכנית של התמונה שאותה מוסיפים לחולצות – אם זו לא תהיה טובה מספיק, גם התוצאה כמובן תאכזב.

בהתאם חשוב לבצע את ההדפסה של החולצות המשפחתיות במקום שמשתמש במכונות מתקדמות ובנוסף עובדים בו אנשי מקצוע מיומנים, כך שכל הדפס על כל חולצה יהיה ברמה הגבוהה ביותר האפשרית, ייראה מעולה ויצטלם היטב.

מה כדאי להדפיס על חולצות משפחתיות?

בחירה חשובה נוספת במסגרת הדפסת תמונה על חולצות לקראת צילומי משפחה היא כמובן של ההדפס.

האפשרויות רבות ומגוונות. אופציה אחת של הדפסה על חולצות משפחתיות היא של תמונה מטיול משפחתי בארץ או בחו”ל, כלומר תמונה שבעצמה מהווה מזכרת לאירוע כיפי ובהתאם הצילומים המשפחתיים הנוכחיים מנציחים גם את התיעוד של אותה חוויה קודמת.

עוד אופציה היא של תמונה משפחתית מלפני 5 או 10 שנים. כשבני המשפחה ילבשו את החולצה שמתעדת אותם בעבר, ניתן יהיה לצלם אותם באופן דומה לאותה תמונה – כלומר עם קומפוזיציה קרובה ככל האפשר – וכך להמחיש את השינויים שחלו במשפחה במשך העשור (או כל פרק זמן אחר שתבחרו, כמובן).

אפשרות נוספת היא להוסיף טקסט קצר מתוך ההוויה המשפחתית וכך להפוך את החולצות לבעלות אופי ייחודי – וכמובן שגם הצילומים המשפחתיים יזכו לאישיות מובהקת בזכות חולצה שכזו.

 

המאמר נכתב באדיבות פונגו – הדפסה על חולצות: https://www.pongoshirts.co.il