עוגת קייק סמאש - פרטים על העוגה.

אז עשינו “V” על צילומי הריון, עברנו את הלידה ואחרי שקראתם על צילומי קייק סמאש והבנו את הקונספט אני רוצה להכיר לכם את מי שמנצחת בכישרון רב על העוגות המדהימות.

מיטל שילה - עוגה יפה
קייקסמאש - צילומי קייק סמאש
צילומי קייק סמאש - סטודיו לצילום דנה אופיר

תכירו את מיטל שילה – עוגה יפה

מיטל בת 36 נשואה + 3 ועוסקת מזה 3 שנים בהכנת עוגות מרשימות.

המצחיק הוא שמיטל ואני הכרנו ממש בטעות כשהיא באה לצלם את הילדים מהממים שלה בפורים ואז גילתה לי שהיא מעצבת עוגות. ביקשתי לראות תיק עבודות וישר התאהבתי, כי מהכישרון שלה אי אפשר להתעלם!

בכל סט צילומי קייק סמאש יש עוגה שנבחרת על ידי הלקוחה.
הגלריה של מיטל עוגה יפה עמוסה בהמון אופציות צבעוניות ומעניינות ואת יכולה לבחור כל עוגה שבא לך, לשנות לה את הצבעים לפי בחירתך ולהוסיף כל צורה וכל אלמנט מגניב שתחשבי עליו.

 

יש לך רעיון מקורי לעוגת קייק סמאש?
אנחנו תמיד פתוחות לשמוע רעיונות חדשים ושילובים מגניבים.

אנחנו מקפידות שהעוגת הקייק סמאש תהיה הכי טרייה שיכולה להיות, ונעשית הכי קרוב למועד הצילומים, על מנת לא יהיו הפתעות העוגה היא גם פרווה ולכן גם תינוקות עלי רגישות יכולים ליהנות ממנה (כדי לעדכן אותי מראש במידה וקיימת רגישות לאוכל מסוים).

בסיס העוגה היא עוגת שוקולד עשירה וטעימה מצופה בבצק סוכר צבעוני ולמעלה מזולפת קצפת מתוקה וטעימה בעיצוב לפי בחירתך.

חשוב לציין בהזדמנות זאת, שישנם תינוקות שמתחברים לחלקים שונים של העוגה, יש שאוהבים את הקצפת ויש את העוגה ויש את הבצק סוכר ולכן במהלך הצילומים אנחנו ניתן לתינוק את מה שהוא מעדיף.

מעיכת עוגת קייק סמאש אומנם נשמע הכי מגניב ומדליקים שיש, אבל חשוב לדעת שלמרות הרצון שלנו ההורים, ישנם תינוקות שלא מתחברים לקונספט ולעיתים נרתעים מהעוגה ולא רוצים לשתף פעולה (הרחבתי על הנושא בעמוד צילומי תינוקות), אנחנו כמובן מקבלים את זה באהבה והבנה ולא עושים שום דבר בכוח.

מקרים אלה אומנם נדירים אבל צריך לדעת שגם זה יכול לקרות.

הכי חשוב לבוא עם המון סבלנות ולהבין שמדובר בצילום תינוקות,
ובטוח שיהיה לנו כיף גדול יחד !!

מחכה לראותכם בסטודיו שלי

דנה אופיר