צילומי משפחה בים – טיפים ועיצות לצילום מוצלח

המשפחה היא הדבר הכי חשוב שיש לכל אחד מאתנו בחיים. כאשר אנחנו רוצים להוקיר את המשפחה שלנו ולהשקיע בה אנחנו יכולים לבחור לצלם אותה באופן ייחודי. אנחנו יכולים לבחור לצלם את המשפחה שלנו בחוף הים – צילום שיהיה בעל משמעות וייחד.

צילומי משפחה והריון בים | צילום: דנה אופיר
צילום משפחה בטבע | צילום: דנה אופיר

צילומי משפחה כמו צילומי הריון בים יכולים להיות הצלחה גדולה מאוד כאשר עושים אותם נכון. כאשר אנחנו רוצים להצטלם כל המשפחה בחוף הים אנחנו יכולים לעשות זאת בעזרת צלמת מקצועית. בצילום עצמו חשוב שנשים לב לפרטים השונים וגם למהלך שלו כך שהוא יהיה צילום איכותי באמת.

צילומי משפחה בים – מתי ואיפה מצלמים?

צילומי משפחה בים הם צילומים שיכולים להיות יפים מאוד. אנחנו יכולים לבחור לצלם את התמונות בחוף ים שאין בו הרבה מבקרים. בדרך כלל בימי חול אין הרבה מבקרים בחוף הים ואז אנחנו יכולים ליהנות ממרחב ופרטיות. השעות בהן הכי טוב לצילומי משפחה בחוף הים הן השעות שקודמות לשקיעה. הזמן האולטימטיבי לצילום הוא בשעה וחצי שקודמת לשקיעת השמש. חשוב להקפיד ללבוש בגדים קלים ובהירים לצילומים כך שיהיה לנו נוח יותר ולא חם מאוד. הבגדים הבהירים יכולים להיראות יפה מאוד על נוף הים. בכל מקרה רצוי מאוד ומומלץ לא ללבוש בגדים בצבע שור לצילומים.

צילומי משפחה בים – יתרונות של צילום המשפחה שלנו בחוף הים

צילומי משפחה בים יכולות לאפשר לנו ליהנות מתמונות טבעיות ואותנטיות מאוד של המשפחה שלנו. צילומים אלו יכולים להיות חוויה מהנה מאוד לכל המשפחה שלנו. הצילומים יכולים לגבש אותנו כמשפחה וגם ליצור אצלנו זיכרון מתוק וחשוב מאוד מיום מהנה בו בילינו כל המשפחה ביחד. כאשר אנחנו מתלבטים איפה כדאי לנו להצטלם הבחירה להצטלם בחוף הים יכולה להיות בחירה עדיפה על פני צילומים שגרתיים בסטודיו של הצלם או בבית הפרטי שלנו.

צילומי משפחה בים – איך ניתן להכין את הילדים לצילום?

צילומי משפחה בים יכולים להיות חוויה מהנה מאוד וייחודית לילדים שלנו. כאשר אנחנו בוחרים לצלם את כל המשפחה שלנו כולל הילדים בחוף הים רצוי להביא לילדים וגם לנו בגדים להחלפה. מומלץ להביא בגדים להחלפה כי יכול להיות מצב שבמהלך הצילומים תוך כדי משחק והנאה מתרטבים ומתלכלכים. כדאי לבוא לצילומים עם  בגדים שגם ניתן ללכלך ולהשתולל בכיף כך נוכל ליהנות בראש שקט בלי דאגות מיותרות. המלצה חשובה נוספץ היא לתת לילדים לישון ולנוח לפי סשן הצילומים בים, כי יום צילומים זה יכול להיות מעייף מאוד ומוציאים בו הרבה מאוד אנרגיה וכדאי לעשות הכול בשביל שלילדים יהיה בו סבלנות וכוח. כאשר אנחנו מחליטים שאנחנו רוצים להצטלם בחוף הים חשוב שנבחר להצטלם באווירה טובה. אנחנו יכולים לאחר הצילומים לבחור לפתח רק את התמונות הטובות ביותר שהכי אהבנו מכולם.

 

 

דנה אופיר - רגעים שכיף לזכור