צילומי הריון - בוק מתנה לכל החיים

צילומי הריון הפכו לטרנד סוחף בשנים האחרונות. אפשר לראות את זה כפינוק, כמותרות, כמשהו שנעשה למזכרת ותו לא, אך אם צוללים עמוק לעולמה המופלא של אישה בהריון לומדים שיש בצילומים האלו הרבה מעבר לכך.
צילומי אלבום הריון בטבע | דנה אופיר
צילום בוק הריון בטבע | דנה אופיר

יש בהם יופי, עומק ואפשרות להעצמה וריפוי גדולים כל כך, הרבה מעבר למה שנראה לעין ממבט ראשון. דנה אופיר, צלמת הריון, ילדים, משפחה ובר או בת מצווה מובילה בישראל, היושבת בעיר פתח תקווה, מספרת עוד על צילומי הריון ועל הרגעים היפים שלפני ומאחורי המצלמה.

 

מנפלאות הגוף הנשי

הגוף הנשי הוא דבר מופלא. בתוכו נוצרים חיים וממנו הם באים לעולם. הגוף הנשי שלנו ממשיך להעניק לעולם חיים ושפע גם אחרי הלידה – אם זה בהנקה ואם זה פשוט בחיבוק של אמא. כולנו יודעים שאין כמו החיבוק של אמא. עם זאת, נשים רבות חוות עליות ומורדות רבים במערכת היחסים שלהן עם גופן. רבות סובלות מדימוי גוף נמוך, דבר אשר לעיתים רבות מתעצם עוד במהלך ההריון. במהלך ההריון עוברים על הגוף הנשי שינויים רבים – פיזיים והורמונאליים ועוד – וכל אלה יכולים להוביל לשינויים רגשיים רבים אותם חווה האישה ההרה. צילומי הריון הם דרך נפלאה להתחבר מחדש אל שלל המתנות הנפלאות והיופי שקיימים בגוף הנשי שלנו.

 

אז מתי מצטלמים?

רצוי להצטלם לצילומי ההריון במהלך השבועות ה-30 עד ה-34 להריון. לרוב, במהלך שבועות אלו הבטן כבר יוצאת, יפה ועגולה, וזה הזמן המתאים לצילומים. מומלץ לתאם את הצילומים מספיק זמן מראש, כחודש לערך, על מנת שתוכלי לתאם את היום והשעה הנוחים לך ביותר. יש נשים שמעדיפות בוקר ויש המעדיפות את אחר הצהריים. הרצון הוא לא רק שתיראי במיטבך אלא שגם תרגישי במיטבך ולכן חשוב קודם כל שיהיה לך נוח ונעים.

 

לבחור לוקיישן לצילומים

את צילומי ההריון ניתן לבחור לעשות בסטודיו או בטבע. לכל מיקום יתרונות משלו. צילומי בוק הריון בסטודיו יאפשרו משחק גדול יותר של תאורה, תפאורה ולבוש. בתמונות המופקות בעת הצילום בסטודיו יש חדות ובהירות מיוחדות מאוד. צילום הריון בטבע, באור יום, מביאים איתם רכות אחרת ואוירה שונה. עליך רק לבחור למה את מתחברת.