צילומי הריון בים – מדריך מעשי

היריון זה תקופה מאוד ייחודית בחיים שלנו. כאשר אנחנו בהיריון אנחנו יכולות להתרגש מאוד ולהרגיש שאנחנו רוצות לתעד את התקופה בה חיים נוצרים ומתפתחים בתוכנו.

צילומי הריון בים (צילום: דנה אופיר)
צילום הריון בים (צילום: דנה אופיר)

תיעוד היריון זה רעיון פנטסטי ונשים רבות בוחרות לתעד את ההיריון שלהן בעזרת צלמת מקצועית. צילומי הריון בים נחשבים לצילומים איכותיים מאוד ומבוקשים מאוד. כאשר נשים הרות מצטלמות בים חשוב לשים לב להרבה מאוד פרטים שונים. חשוב לשים לב קודם כל לבחירה של הבגדים שנלבש לצילומים, השעות בהם נצלם וגם את בחירת החוף בו נצלם.

 

צילומי הריון בים – מהן השעות שהכי נוח לצלם בהן?

צילומי הריון בים יכולים להיות צילומים מאוד יפים. השעות הכי נוחות לצילום הם כשעה וחצי לפני השקיעה. לא נוח לצלם בחוף הים בשעות הצהריים כי אז מאוד חם שם ולח ואין תחושה טובה. בשעות הערב והלילה לא ניתן לצלם כי אז אין מספיק תאורה. חשוב להקפיד לצלם בשעות שלפני החשיכה ובשעות שלא מאוד חם – כי אז איכות הצילומים מובטחת. ככל שנצלם בשעות שלפני השקיעה כך איכות התמונות תהיה יותר טובה. עוד כדאי לוודא שביום הצילומים יש ראות טובה לים.

צילומי הריון בים – מה כדאי ללבוש?

צילומי הריון בים הם צילומים שצריכים להעביר את היופי ואת הטוהר שיש במראה של האישה ההרה. כאשר אנחנו בוחרות להצטלם בזמן ההיריון שלנו בחוף הים חשוב מאוד שנשים לב מה אנחנו לובשות. רצוי ללבוש ליום הצילומים בגדים נוחים מאוד. שמלות הן הבגד שהכי נוח ללבוש לצילום בחוף הים כי הן אווריריות ונוחות מאוד. מומלץ לבחור ללבוש בגדים שצבעים שלהן הן בהירים. רצוי מאוד לא ללבוש בגדים שחורים – כי בגדים אלו הם בגדים אלגנטיים אולי אבל הם לא משדרים תחושה של כיף, חופש וציפייה לקראת התינוק. חשוב שנרגיש בנוח בזמן הצילומים – כי כאשר נוח לנו אנחנו הכי יפות.

צילומי הריון בים – איפה כדאי לצלם?

צילומי הריון בים הם צילומים שחשוב לצלם אותם בחוף ים שאין בו הרבה מאוד אנשים או מבנים. כדאי למצוא לצילומים לוקיישן שלא יהיה עמוס במבקרים. הלוקיישטן הטוב ביותר הוא שילוב של צילומי הריון בטבע ובחוף הים, ביחד. בדרך כלל הבחירה לצלם באמצע שבוע תאפשר לנו לצלם תמונות בחוף ים שאין בו הרבה מאוד אנשים. עוד חשוב לבחור לצלם בעונה שמתאים לצלם בה בחוף הים. אם אנחנו רוצים להצטלם בחורף בים ניתן להצטלם ביום שהוא חמים יותר ושלא יורד בו גשם או שיש בו סערה. תמונות שצולמו בחוף הים הן תמונות הרבה יותר אותנטיות וטבעיות מאשר תמונות שצולמו בסטודיו. כאשר אנחנו מצלמים מומלץ לבחור להצטלם בלי הרבה מאוד אביזרים. בחירה של מעט אבזור היא בחירה טובה יותר כי הים והחוף כבר עושים את שלהם ומעניקים לצילומים את כל הייחוד והיופי שצריך.

 

דנה אופיר - רגעים שכיף לזכור