צילומי היריון בבתים פרטיים

תקופת ההיריון היא תקופה מאוד מרגשת עבור כל אישה וגבר וכל מי שבקרבתם.

בשנים האחרונות הרבה נשים רוצות לתעד את התקופה הקצרה הזו כדי להיזכר בה בבוא העת ולהתרגש מחדש.

צילום הריון בבית - דנה אופיר
צילום עיצוב פנטהאוז - אביב קורט

קורה שנשים רבות מאוד רוצות לתעד את עצמן אך מתביישות אל מול עדשת המצלמה ומרגישות לא נוח להצטלם בתוך סטודיו לצילום וחשות חשופות מדי. אכן מדובר בתקופה אינטימית, אישית ורגישה גם. אך יש היום יתרון לצילומי הריון בבית, שהם למעשה מצולמים במשכן הפרטי של כל אחת ואחת, שם היא מרגישה טוב ונוח עם עצמה ועם הצלמת מולה שהיא בעצמה לרוב גם אישה, ומדובר בחוויה מיוחדת ופרטית לה ולבן הזוג.

 

צילום הריון בבתים פרטיים

היום ניתנת לכל אחת האפשרות לחוות חוויה קסומה בה הצלם מגיע עם כל הציוד עבור צילומי בתים פרטיים ומשרים אווירה ורוגע עם מגוון אלמנטים של תאורה ותפאורה. החוויה היא אמנותית ומקצועית לגמרי, ומאפשרת תיעוד אותנטי של האישה, תיעוד של הבית ובן הזוג, החפצים האישיים, ללא בימוי גס וזיוף. התמונות ישקפו פעילות טבעית וקסומה בחלל הבית ובתאורה שנראית טבעית לחלוטין ומחמיאה לכל אחת ואחת.

 

שם הכל התחיל.. 

צילומי הריון בבית זו חוויה מיוחדת לחלוטין, יותר מכל חלל אחר, כמו בחוץ או בסטודיו ועוד. כל צילומי הריון המקצועיים מצולמים באמצעות ציוד מקצועי שיש לו אלמנטים אומנותיים במיוחד. במסגרת צילומי הריון יש אפשרות להיפתח יותר למצלמה ולהצליח להשתחרר מולה באמצעות כמה טכניקות שבהם הצלמת משתמשת מהניסיון האישי שלה. צילומים בבית הם נוחים גם בפן הפרקטי, אין צורך לארוז יום קודם בגדים, להסתדר, להתניע את האוטו ולנסוע, להחנות ולהגיע עד לסטודיו עם כל השקיות הבגדים הכבדות ולחשוב שאולי שכחת משהו. הכל מונח ומוגש עד אלייך – הציוד האביזרים התאורה והצלם.

 

הטריטוריה הטבעית של כל האישה  

צילומים שהם בחלל הבית תמיד יהיו מקוריים וייחודיים שכן הם מתקיימים במרחב האישי והאינדיבידואלי של כל אחת, שלא דומה לאף מרחב אחר. מדובר במזכרת נפלאה של כל התקופה, כולל חלל עם ניחוחות וזיכרונות משלו. צילומי הריון משקפים את הדרך הטבעית שאת חווה עם גופך ועם הסביבה הטבעית שבה את חיה ושם נוצרו למעשה החיים הנוספים. המצלמה תופסת רגעים מהיומיום מכל מיני זוויות צילום ומעניקה נופך אומנותי לכל תמונה.

המטרה בצילומי הריון היא תיעוד של תקופה לא שגרתית באורך חיים שגרתיים, ולהפוך אותם לקולאז’ מתוק של זיכרון שיהיה תמיד יקר לכולם וגם לתינוק בבטן. הצילומים הם באמצעות תלבושות ואביזרים שהצלם או הצלמת מביאים יחד אתם וגם האישה מנדבת את הבגדים והאביזרים האהובים.

דנה אופיר - רגעים שכיף לזכור