צילומי בוק בת מצווה – הזדמנות חגיגית לכל המשפחה

בוק בת מצווה בטבע - טרנד הקיץ, צילום: דנה אופיר
בוק בת מצווה בסטודיו - דנה אופיר

עוד מעט הבת שלך תגיע לגיל 12, בת מצווה ,ואת מעוניינת לחגוג לה את היום המיוחד הזה באופן בלתי נשכח? האירוע המרשים והטיול לחו”ל הם רק חלק מהחגיגה, אני רוצה להציע לך עוד אפשרות שתהפוך את היום ואת התקופה הזאת, לבלתי נשכחת עבור הילדה, עבורך ועבור כל בני המשפחה. צילומי בוק מצווה.

שמי דנה ואני צלמת מקצועית שמפיקה בוק בת מצווה לילדות בנות 12. אני עורכת צילומים אישיים של הילדה בסטודיו שלי וכן בלוקיישנים מובחרים בחוץ, על פי מה שהילדה בוחרת ועל פיה האפשרויות הסבירות שקיימות בשטח. וכן אני עורכת צילומים של הילדה עם כל המשפחה, החברים והחברות שלה. כך שהיא ואת תוכלו ליהנות מבוק מיוחד שמתעד אותה בצורות שונות, ויאפשר לה ולך להסתכל על הבוק בעוד שנים ולהיזכר כיצד היא נראתה לפני האירוע הגדול הראשון בחייה.

בתור אימא, את בוודאי תיעדת את הבת שלך לא מעט בצילומים, ואת בוודאי יודעת עד כמה הילדה אוהבת לתעד את עצמה באמצעות מכשיר הסלולר שלה. אני מציעה לכן אפשרות אחרת לגמרי, טובה ומרשימה לא פחות. אני מציעה לכן אפשרות ליהנות מבוק תמונות מקצועי לבת המצווה, הכוללות עשרות תמונות אשר נאספות לספר תמונות עם כריכה עבה ומרשימה. כל הצילומים מתבצעים במצלמות מקצועיות, כאשר רק אני, הילדה ובני המשפחה מעורבים בתהליך.

במהלך הצילומים, הילדה תוכל להחליף מלתחות ובכל סט של תמונות להצטלם בצורה אחרת. כמו כן, היא תוכל להגיע אלי עם כלי איפור ולהתאפר. ליום אחד היא תרגיש כמו דוגמנית של ממש, ובסופו היא תהנה מבוק מקצועי, כמו של דוגמנית.

 

כיצד תהליך הצילומים מתבצע

אתן יכולות לפנות אלי מספר שבועות לפני מועד האירוע ולקבוע איתי מועד לפגישה, במהלכה אני אסביר לכן כיצד אנחנו מבצעים את הצילומים, היכן ומחיר הבוק. לרוב, הצילומים נערכים בסטודיו ולאחר מכן באזור פתוח, בין אם זה בפארק, גינה, חוף ים או כל מקום אחר קרוב. במהלך הפגישה גם אסביר לכן מה להביא איתכן, מה יש לי בסטודיו, וכן אתן תציינו בפני כמה אנשים אמורים להגיע לצילומי הבת מצווה ואיך תרצו שנחלק את כמות הצילומים בין כל המשתתפים.

ביום הפגישה, את, אימא, תדאגי שהילדה תהיה כבר מאופרת עם שיער מעוצב, ואנחנו נתחיל בצילומים מוקדם בבוקר. יום הצילומים לוקח מספר שעות, לכן חשוב שגם את וגם בן זוגך תיקחו יום חופש או מספר שעות חופש מהעבודה. אנחנו נערוך, כאמור, נתחיל בסטודיו שלי ונמשיך החוצה לצילומי בוק בת מצווה בטבע. ננסה שהצילומים בחוץ יהיו בשעות בהן מזג האוויר יהיה נעים והתאורה תהיה טובה.

בסיום הצילומים, אשלח לכן את התמונות, ואתן תבחרו אילו תמונות תרצו לבחור עבור הבוק, על פי המספר שסיכמנו מראש. לאחר מספר ימים תקבלו את הבוק בכריכה יפה ומרשימה.