צילום אלבום בת מצווה – צילום טקס המעבר בין ילדות לנעורים

החיים שלנו מורכבים מטקסים. כאשר הילדה שלנו עולה לכיתה א’ ניתן לומר שזהו טקס ראשון בדרך לעצמאות.

אחד הטקסים הכי משמעותיים מבחינה דתית וחברתית בחברה שלנו הוא טקס בר או בת המצווה.

צילום אלבום בת מצווה - סטודיו לצילום דנה אופיר
צילום אלבום לבוק בת מצווה - סטודיו לצילום דנה אופיר

כאשר הבת שלנו מגיעה לגיל מצוות היא יכולה ליהנות מרגע מרגש מאוד בחייה. רגע זה הוא הרגע בו היא הופכת להיות מילדה לנערה שיש לה עצמאות ויכולת בחירה בנוגע לחיים שלה. צילום טקס מעבר זה יכול לרגש מאוד את הבת שלנו ואותנו. צילום אלבום בת מצווה יכול לאפשר לנו ולבת שלנו להתחבר אחד לשני וליהנות מאירוע מרגש מאוד ורב משמעות. אנחנו יכולים לבחור לצלם את האירוע באופן שיהיה אלגנטי מאוד ואיכותי. אנחנו יכולים לצלם את הבת שלנו בזמן האירוע עצמו או בזמן שהיא מופיעה בהופעת שירה או ריקודים בבית הספר עם החברות והחברים הכי טובים שלה.

צילום אלבום בת מצווה – איפה הכי טוב לצלם את הבוק?

צילום אלבום בת מצווה הוא צילום חשוב מאוד. את האלבום, או בשמו המוכר לבנות המצווה: “בוק” נוכל להראות לכל האורחים שיבואו להשתתף באירוע שלנו. ניתן להכין גם אלבום עם תמונות מודפסות וגם אלבום דיגיטלי כמו מצגת. אנחנו יכולים לבחור לצלם את האירוע באופן שיהיה מאוד ייחודי. הכי טוב לצלם את הבוק במקום שהבת שלנו מרגישה הכי טבעי בו. אם הבת שלנו מרגישה הכי טבעי בחוף הים אז כדאי לנו לצלם שם. אם הבת שלנו מרגישה הכי בטוח והכי טוב בחדר שלה אז כדאי לנו לצלם הבוק בת מצווה שם. אם הבת שלנו אוהבת נורא לבשל אז אנחנו יכולים לצלם אותה במטבח ואם היא אוהבת מאוד חיות אנחנו יכולים לצלם אותה בחברת חיית המחמד שלה.

האם צילום אלבום בת מצווה נעשה באירוע עצמו?

צילום אלבום בת מצווה הוא צילום שמורכב למעשה משני חלקים:

כלל הצילומים מהווים ביחד את האלבום של האירוע. צילומים אלו יכולים להיות מרגשים מאוד והם מהווים חלק חשוב מהאירוע של הבת שלנו ושל כל המשפחה. בצילומים עצמם הבת שלנו צריכה להופיע במרכז, אבל ניתן לצלם גם את החברים של הבת שלנו ואת שאר בני המשפחה כך שתמונות שלהם יופיעו באלבום. אין חוקים כתובים לאופן שבו בוק בת מצווה צריך להיראות או להיות.

כל אחת יכולה לבחור לעצב את האלבום לפי הטעם האישי שלה ולפי מה שנראה לה הכי נכון.

שלכן,

דנה אופיר

דנה אופיר - רגעים שכיף לזכור