נשים אמתיות

 

 

אני חייבת להתוודות שהצילומים האלה שוכבים לי במגירה כבר למעלה מחודשים , אני לא בטוחה אם זה בגלל שהיה חופש אז לא הספקתי להתפנות אליהם , או שדווקא הקושי הגדול שאני חווה כשאני מסתכלת על הנשים האלה , זה מה שגרם לי להניח לזה קצת ולתת לזה לשקוע .

אבל לצערי בשל החדשות הנוראיות ששמעתי היום , הרגשתי שאולי עכשיו זה הזמן להתפנות לצילומים האלה .

צילומי נשים אמיתיות - צילום: דנה אופיר

צילום – סטודיו דנה אופיר

 

כחלק מהשגרה היום יומית שלי בצילומי משפחה וילדים , צילומי הריון , והקייק סמאש , שמתי לעצמי גם חובה לתת מעצמי לחברה . לפעמים זה מיוזמתי ולפעמים פונים אלי שאקח חלק באירועים כאלה ואחרים .

לצערי אני לא ממש יכולה לשתף אתכם בסיפור האישי והמרגש של כל אחת מ 12 הנשים שהגיעו אלי לסטודיו לצילומים , יום חוויתי שבמהלכו יצא לי גם קצת לשוחח עם כל אחת ואחת ולשמוע את הסיפור האישי שלה , אני זוכרת את היום הזה כל כך טוב ואני בטוחה שאני אזכור אותו גם לעוד הרבה שנים , יצאתי כואבת , חנוקה , אחרי שהן הלכו לא יכולתי להפסיק לתת לדמעות להשתחרר הן פשוט יצאו ,אין לי ספק שאחרי הפגישה איתן נהיו לי פרופורציות אחרות לגמרי על החיים .

 

צילומי נשים אמיתיות - צילום: דנה אופיר 5

צילום – סטודיו דנה אופיר

 

כשאני פותחת חדשות ושומעת על רצח של אישה ע”י בעלה לשעבר , אני נשארת פשוט ללא מילים , למרות שהתריעה אין סוף פעמים , התלוננה , התחננה על נפשה הדלת נסגרה בפניה שוב ושוב ועכשיו … היא פשוט נרצחה ! והעצוב הוא שאף אחד גם לא ייתן את הדין על כך וזה בטח יהיה שוב מאותה סיבה שלעולם לא הבנתי ואני גם לא אבין ‘חוסר עניין הציבור’ .

 

הנשים המדהימות והחזקות האלה אומנם הגיעו ליום חוויתי בסטודיו היה לנו באמת כיף הצטלמנו , צחקנו , רקדנו אבל גם קצת בכינו . כי שהתחלתי לשוחח עם כל אחת , היא שיתפה אותי בסיפור שלה ופשוט לא יכולתי להישאר אדישה .

צילומי נשים אמיתיות - צילום: דנה אופיר 3

צילום – סטודיו דנה אופיר

 

אני באמת מקווה שעכשיו טוב להן יותר , הן נראות מאושרות (למרות שיש כמה שאמרו לי שזאת רק מסיכה) אני מעריצה אותן איך למרות כל מה שעברו הן עדין מוצאות ת המקום לשמוח ולחייך , לחזור לחיות חיים והפעם עם קצת שקט .

 

תודה שנתתן לי קצת להכיר

שנפגש רק בשמחות ,

שלכן דנה

כתיבת תגובה