כיצד הופכים בוק צילומי הריון לבוק מיוחד

הגעת לשבוע ה-30 בהריון ואת מעוניינת לצלם בוק הריון? אל תסתפקי בצילומים רגילים, תמונות בסטודיו או בפארק מתחת לבית.

את מוזמנת לקרוא מה יש לי להציע לך ולגלות מגוון רחב של אפשרויות ולוקשיינים מיוחדים, אשר יהפכו את הבוק הריון שלך למשהו בלתי נשכח.

בוק צילומי הריון מיוחד - דנה אופיר צילומי הריון
לוקיישינים מיוחדים לצילומי הריון - סטודיו לצילום דנה אופיר

חווית צילומי הריון

הרבה נשים מעוניינות לתעד את התקופה בה הן נמצאות בהריון, הן מבקשות לעשות זאת באמצעות בוק צילומים מיוחד. נשים רבות פונות אלי ומבקשות שאצלם אותן. אני יודעת כיצד כל אישה רוצה שיצלמו אותה, מה היא רוצה לחוות בזמן הצילומים ואיזה בוק היא רוצה לקבל. ביחד איתך נקבע, היכן לעשות את הצילומים ומתי, הכל במטרה שתרגישי בנוח בזמן הצילומים, ולא פחות חשוב, שהבוק יצא מושלם כמו שאת רוצה.

יש נשים שמעדיפות לעשות צילומי הריון בסטודיו שלי, זה הרבה יותר קל ונוח עבורן. יש מי שבוחרות לערוך צילומים בפארק או בגינה הציבורית שמתחת לבית, כך הן “חוות את הטבע” אך לא צריכות להטריח את עצמן בהכנה ונסיעות ארוכות מדי. אם את מעוניינת בצילומים מסוג אחר, צילומים שנערכים בלוקיישנים מיוחדים, יש לי מגוון רחב של אפשרויות להציע לך, מקומות בהן אני עורכת ימי צילום הריון באופן קבוע.

 

לוקיישינים מיוחדים לצילומי הריון

הבסיס של לוקשיינים מיוחדים יכול להיות צילומי הריון בחוף ים, בין אם זה חוף ים מוכר שמגיעים אליו מתרחצים רבים ובין אם מדובר בחוף ים נסתר שלא מגיעים אליו בדרך כלל מתרחצים. שם נהנה מפרטיות ונוכל לעשות סטים ארוכות של תמונות בשקט ובשלווה.

אפשרות נוספת היא, לבחור מקומות היסטוריים ולעשות שם סטים של צילומים, בין אם מדובר במקום היסטורי מוכר או לא. חשוב לקחת בחשבון, ייתכן ונידרש לקבל אישור לעשות שם צילומים, וכן אנחנו נצטרך לבחון את המועד בו אנחנו רוצות לעשות צילומים, שכן בתקופה עמוסה מבחינת תיירים ומטיילים, זה יכול להיות בעייתי.

אם את מוכנה לצאת מהעיר בשביל הצילומים, אז אפשר לנסוע אל מדבר יהודה או אל ים המלח ולעשות שם את הצילומים שלנו. זה יכול להיות מאוד מרשים ומיוחד, צילומים על רקע המדבר או על רקע ים המלח, אפשר להשתמש במוטיבים שונים שקיימים במקום לשם כך, למשל בבוץ של ים המלח.

אפשרות נוספת מיוחדת, היא צילומי בוק הריון באתרי טבע שונים, אנחנו יכולים לקבוע להצטלם בהרים או בשדות, וכן במקומות אחרים. הכל כמובן שאלה היכן תרגישי נוח ויהיה לך קל ופשוט להגיע ולשהות בזמן הצילומים.

אופציה מיוחדת במינה היא צילומים מתחת למים עם דולפינים. לא מעט נשים בוחרות ללדת במים, את יכולה להצטלם מתחת למים עם דולפינים. אנחנו נעשה את התיאומים ונגיע אל המקום בשביל לצלם אותך.

חשוב לי לציין – בכל מקום בו תרצי להצטלם, את יכולה להביא את בן זוגך ומשפחתך, שיצטלמו איתך ויהפכו את חווית הצילום ליום משפחתי של ממש.

דנה אופיר - רגעים שכיף לזכור